З архіву ПУ. Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії

Кожара під градусом застрелив старого товариша по боротьбі за "світле минуле"?

Брат загиблого 21 лютого 2020 року екс-голови правління "Інтера" Сергія Старицького не вірить в самогубство і заявляє, що той не збирався йти з життя.

Об этом сообщает Антикор

Останні хвилини життя він провів в садибі, що належить екс-міністру закордонних справ Леоніду Кожарі. Через добу брат загиблого Юрій Воловик заявив, що Старицький не виношував плани щодо самогубства. За його словами, загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране".

Журналіст Денис Казанський, цитуючи слова брата загиблого, зазначив, що Старицький, за висновками експертизи, був застрелений з відстані не менше трьох метрів. Тобто це спростовує факт самогубства. "Видимо, присягу, данную Великой стране, вспомнили на день раньше со всеми вытекающими... Интересно теперь посмотреть, как будут все это дело заминать. Будет ли суд над Кожарой? Или в экстренном порядке найдут "садовника", который случайно выстрелил в результате "неосторожного обращения с оружием", — написав у своєму Facebook Денис Казанський.

Нагадаємо, Нацполіція вже .Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-zahyblyi-planuvav-23-liutoho-vpyt-sto-hramm-y-vspomnyt-prysiahu-dannuiu-velykoi-strane-brat-eks-dyrektora-intera-rozpoviv-chomu-idetsia-same-pro-vbyvstvo-u-vuzkii-kompanii-rehionaliv-365130.html”

 

Протест