Озвучено прізвище українського військовослужбовця, який загинув на Донбасі 22 лютого

Петраускас служив у бригаді імені Чорних Запорожців

22 лютого Чернігівський обласний військовий комісаріат озвучив у Facebook прізвище українського військовослужбовця, який загинув у понеділок на Донбасі.

Об этом сообщает Прокурорська правда

"Унаслідок обстрілу з ручного протитанкового гранатомета загинув наш земляк – уродженець Ічнянського району старший солдат військової служби за контрактом Сергій Петраускас. (...) Без сина, чоловіка і батька залишилися мати, дружина, дві доньки і син", – ідеться в повідомленні.

В облвійськкоматі розповіли, що Петраускас довгий час служив у райвійськкоматі в Ічні, а в жовтні 2020 року "після організаційно-штатних змін в установі за власним бажанням перевівся для подальшого проходження служби" в 72-у окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців.


https://www.facebook.com/ChernihivTCKtaSP/posts/3754208994655952

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак розповідав 22 лютого, що бойовики обстріляли з протитанкового гранатомета спостережний пункт у районі шахти Бутівка. Було поранено двох військовослужбовців, один із них помер під час надання медичної допомоги.

У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між ЗСУ з одного боку і російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, попри надані Україною факти й докази.

22 липня 2020 року тристороння контактна група (ТКГ) погодила режим повного і всеосяжного припинення вогню на Донбасі з опівночі 27 липня. Незважаючи на досягнуті домовленості, із зони ООС регулярно надходить інформація про випадки порушення бойовиками режиму припинення вогню. У 2021 році ситуація на Донбасі загострилася.

11 лютого Зеленський сказав, що ескалація ситуації на Донбасі пов’язана зі спробами Росії тиснути на Україну на переговорах у ТКГ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/ozvuchena-prizvishche-ukrajinskogo-vijskovosluzhbovtsja-jakij-zaginuv-na-donbasi-22-ljutogo-1541117.html”

 

Протест