Укрзалізниця дозволила встановлення камер спостереження в електричках

последние новости в Украине останні новини в Україні


Камери спостереження в електричках розпочали встановлювати. Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрзалізниця" оголосило про відповідні заходи.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Наразі здійснюється модернізація. Про це 18 січня повідомив голова правління компанії Володимир Жмак в інтерв’ю телеканалу "Україна 24".

Чиновник зазначив, що реалізується модернізація. Вона включає в себе також установку камер спостереження. Технологія дозволяють машиністу контролювати ситуацію в вагонах електрички.

Оперативна червона кнопка дозволить викликати на наступну станцію наряд у випадку проблем з неналежною поведінкою деяких пасажирів. Це дозволить швидко вирішити негативну ситуацію та не порушувати рух потягу.

"Укрзалізниця" також запропонувала нові ініціативи. Чиновники планують дозволити посадку пасажирів в потягу за ксерокопією документів, що засвідчують особу.

Раніше ASPI news повідомляло, що "Укрзалізниця" анонсувала підвищення тарифів на квитки на потяги. Також експерти заявили, що "Укрзалізниця" хоче перетворити Україну в звалище старих російських вагонів.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/ukrzaliznicya-dozvolila-vstanovlennya-kamer-sposterezhennya-v-elektrichkakh”

 

Протест