У Німеччині посилюють правила в’їзду для українцівУряд Німеччини схвалив нові правила щодо в’їзду до ФРН з країн з підвищеним ризиком зараження коронавірусом, куди входить й Україна. Нововведення запрацюють уже з 14 січня.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.


Відтепер прибулим до Німеччини з країн із особливо високим ризиком зараження або звідти, де виявлено поширення нових варіантів коронавірусу, доведеться ще до в’їзду до країни надати негативний тест на COVID-19. Результати тесту можна буде надавати авіакомпаніям. Тест на наявність захворювання потрібно буде зробити максимум за дві доби до в’їзду в ФРН.
Приїжджі з інших країн ризику повинні будуть пройти тест на коронавірус щонайпізніше за дві доби з моменту прибуття до Німеччини. А для тих, хто повертається з країн ризику, залишається чинним правило відбути 10-денний карантин.


З 1 березня, згідно з нововведеннями, при в’їзді в ФРН люди отримуватимуть SMS про те, які саме протиепідемічні норми діють по всій країні.


Нові правила набудуть чинності вже 14 січня. До країн та регіонів з особливо високим ризиком зараження коронавірусом належать ті, де тижневий показник зараження перевищує 200 нових випадків на 100 тисяч.


Перелік країн і регіонів зі ступенем загрози зараження коронавірусу постійно актуалізується на сайті Інституту імені Роберта Коха. Згідно з його даними, Україна перебуває у переліку країн з підвищеним ризиком захворювання на COVID-19 з 15 червня 2020 року.


Нагадаємо, Австрія додала вимогу українцям для в’їзду в країну.


Джерело статті: “https://informator.press/u-nimechchyni-posyliuiut-pravyla-v-izdu-dlia-ukraintsiv/”

 

Протест