Карантин вихідного дня в Києві порушували ТРЦ і ресторани - названі порушники

Співробітники Держпродспоживслужби спільно із поліцією Києва за 22 листопада склали 44 адмінпротоколи на заклади за порушення правил карантину під час дії карантину вихідного дня.

Об этом сообщает Незыгарь

Як повідомляє пресслужба відомства, порушення фіксували в ТРЦ, ресторанах і навіть у театрі.

Лідером виявився ресторан Villa Riviera на Дніпровській набережній. Заклад тричі ловили на порушення карантинних правил. На нього складено протокол за ст. 44-3 КУпАП, а заклад закрито. Також двічі порушував ресторан Mister Cat на Оболонському проспекті, 26. Поліція щодо керівництва Villa Riviera і Mister Cat відкрила кримінальне провадження за статтею про порушення санітарних норм (ст. 325).

Порушення також зафіксували в закладах Brugge і Bestie. Інші порушення були виявлені в торгових точках.

У суботу за 21 листопада порушення фіксували в торгово-розважальних центрах «Меридіан» і «Піраміда». Також співробітники Держпродспоживслужби виявили прийом відвідувачів у дитячому театрі-студії «Колесико», який знаходиться на Андріївському узвозі.

За 21 листопада було складено 45 адмінпротоколів.

  • Уряд розробляє і обговорює з мерами план більш жорсткого карантину, але це на випадок, якщо не спрацює карантин вихідного дня.
  • З 21 листопада набрав чинності закон, який вводить штрафи за відсутність масок в громадських будівлях.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/55045-trc-restorani-i-teatr-u-kiyevi-za-porushennya-karantinu-vihidnogo-dnya-skladeno-89-protokoliv”

 

Протест