Лікар пояснив, з якими симптомами коронавірусу не можна сідати за кермо

Лікар-невропатолог Олексій Пелепейченко розповів, чи можуть інфіковані коронавірусом люди керувати автомобілем.

Об этом сообщает Московский репортер

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
Надсилаємо щоденно о 08:00

В ефірі телеканалу Україна 24 він назвав симптоми коронавірусу, які можуть бути небезпечними для водіїв.

«Якщо ти хворієш і відчуваєш такі симптоми, як підвищення температури, головний біль, загальна слабкість, сонливість, якщо є порушення сну — в жодному разі не можна сідати за кермо. Це пов’язано з тим, що у нас немає культури водіння і культури хвороби, не вміють хворіти, ставитися з повагою до своїх симптомів. Якщо людина хворіє, і в нього немає підтвердження на COVID-19, але є нежить, слабкість, зниження тиску — це може призвести до непритомного стану, може знизитися швидкість реакції, прийняття рішень», — зазначив медик.

Читайте також:
У МОЗ розповіли про симптоми легкого перебігу коронавірусу

За його словами, після перенесеної вірусної інфекції, зокрема COVID-19, «пацієнти мають виражені ознаки астенії, загальної слабкості, зниження працездатності, і це впливає на швидкість ухвалення рішень».

«Якщо до нас звертаються такі пацієнти, ми не проводимо профогляд, але можемо дати поради, як поліпшити самопочуття, чи варто сідати за кермо. Також є багато інших захворювань, при яких не можна сідати за кермо. Також є препарати, здатні уповільнити швидкість реакції, тому перед прийомом таких препаратів потрібно уважно читати інструкцію», — додав лікар.

Читайте також:
Коронавірус або грип. Лікар розповів, як відрізнити симптоми
Редактор: Ірина Кутєлєва-Коваленко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-simptomi-koli-ne-mozhna-sidati-za-kermo-novini-ukrajini-50125479.html”

 

Протест