Богдан Чорній представив "Концепцію нового оболонського двору"

Picture

Останнім часом київські двори перетворилися на парковки та майданчики для вигулу собак. Мешканці будинків змушені щодня долати масу перешкод. Не є винятком і двори Оболоні.

Об этом сообщает DEDAL

Двори на Оболоні великі, є багато території, яка не використовується раціонально. Мешканцям будинків бракує цивілізованих паркомісць у дворі, люди ставлять машини на зелену зону. Кандидат у депутати від партії “Удар” у Оболонському районі Богдан Чорній вважає, що все можна зробити цивільно та розумно:

  • взяти частину захаращеної території та збільшити парковку;
  • перетворити совкові палісадники на сучасні зелені зони – сквери з системою автоматичного поливу;
  • побудувати у дворах спортивні майданчики, дитячі майданчики;
  • обов’язково побудувати майданчик для вигулу тварин, щоб собаки не випорожнялись там, де грають діти, а хазяї прибирали за ними;
  • встановити контейнери для сортування сміття;
  • встановити відеокамери, підключені до системи «Безпечне місто».

«Спробую застосувати свій досвід роботи по залученню інвестицій: наприклад, щоб інвестор за свої кошти облаштував футбольне поле, яке він потім міг би частково здавати у оренду. Безумовно, зробити все відразу неможливо, тому будемо йти через запуск пілотних дворів, поступово поширюючи вдалий досвід на весь Оболонський район» — заявив Богдан Чорній.


Джерело статті: “http://www.bagnet.org/news/politics/1294432/bogdan-chorniy-predstaviv-kontseptsiyu-novogo-obolonskogo-dvoru”

 

Протест