Хіти тижня. Азербайджан захопив у Нагірному Карабасі цілий ангар з танками (відео)

Азербайджанські військові раніше повідомляли, що вся трофейна техніка буде використана в ході операції зі звільнення Нагірного Карабаху.

Військові Вірменії продовжують спішно відступати в Нагірному Карабасі, залишаючи важкі системи озброєнь, танки і бронетехніку на своїх позиціях, передають

Міністерство оборони Азербайджану показало цілий ангар з танками, БМП і гусеничною технікою, яку вдалося захопити після відступу вірменських військових. На опублікованих кадрах видно велику кількість танків, ящики зі зброєю та гусеничні БМП. Частина бронетехніки знаходиться в ангарах, частина — поруч під відкритим небом. "Чергове відео захоплених у ворога військових трофеїв", — коментує відео Міністерство оборони Азербайджану. Азербайджанські військові раніше повідомляли, що вся трофейна техніка буде використана в ході операції зі звільнення Нагірного Карабаху.

Об этом сообщает ДедалДжерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-azerbaidzhan-zakhopyv-u-nahirnomu-karabasi-tsilyi-anhar-z-tankamy-video-348165.html”

 

Протест