Аби тільки не заважала Росія: Кравчук розповів, що має бути в законі про вибори на Донбасі

Глава української делегації в ТКГ на переговорах в Мінську Леонід Кравчук вважає, що в законі про вибори на Донбасі повинні бути прописані питання безпеки, а сам виборчий процес повинен проводитися тільки за законами України і тільки тоді, коли там буде українська влада.

Об этом сообщает Дедал


Про це він заявив в інтерв’ю "Апострофу".


"Ми повинні прописати, що ми не проти формування законної влади на цих територіях — і щоб це стало відомо Росії і всьому світу. Ми за те, щоб місцеве самоврядування діяло на цих територіях, але воно повинно бути українським, а не якимось іншим ", — сказав він.


За словами Кравчука, для вирішення цього питання потрібна велика підтримка Заходу, а також невтручання в процеси з боку Росії.


"Якщо вони хочуть легітимного розвитку цих територій, щоб Україна, вкладала інвестиції, ввела вільну економічну зону, якщо хочуть припинити війну, припинити вбивства, нехай підуть назустріч. Це велика робота і тут повинна бути велика підтримка Заходу. Вони повинні тиснути на Росію, щоб та діяла адекватно. Тому що вона вдає, ніби вона там не присутня, а ми повинні домовлятися між собою. Так ми і домовилися б давно, аби Росія нам не заважала", — додав він.


Детальніше читайте в матеріалі "Апострофа": На Донбасі помирають не тільки наші хлопці, а й ті, хто воює проти нас — Леонід Кравчук


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-09-18/lish-byi-ne-meshala-rossiya-kravchuk-rasskazal-chto-doljno-byit-v-zakone-o-vyiborah-na-donbasse-/209572”

 

Протест