Данілов: вибори в Україні в 2020 році будуть складними і вкрай важливими

последние новости в Украине останні новини в Україні


Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що на місцеві вибори деякі кандидати йдуть з метою отримати доступ до розпорядження землею. За його словами, в окремих регіонах України спостерігається аномальний процес зі зміною місць голосування.

Об этом сообщает Политика 2.0

У вівторок, 15 вересня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і секретар РНБО Олексій Данілов провели засідання координаційного штабу щодо місцевих виборів. Данілов під час засідання повідомив що виборчий процес цього року "буде вкрай складним і важливим".

"Звертаю увагу на новий адмінустрій і питання виборів в об’єднані територіальні громади, що відкриває доступ до розпорядження землею. І дуже багато кандидатів і політичних сил будуть йти на вибори з цих міркувань. Наприклад, вже сьогодні в селищі Кароліно-Бугаз, Одеської області, більше 19% виборців виявили бажання змінити місце голосування. Ми спостерігаємо подібні аномальні процеси в окремих регіонах", — зазначив секретар РНБО.

За словами секретаря РНБО, вибори-2020 в Україні повинні відбутися так, щоб не було сумніву в їх демократичності. Данілов зазначив, що для визнання виборів вони повинні бути вільними.

"Перш за все, я хотів звернути увагу, що членство в ЄС і НАТО визначено нормами Конституції України, але щоб ми змогли отримати членство в цих євроатлантичних структурах, ми повинні відповідати певним критеріям, одним з яких є демократичні, вільні вибори, які визнаються всіма" , — зазначив секретар РНБО.

Раніше повідомлялося, що член Центральної виборчої комісії Сергій Постівий пояснив, що сьогодні говорити про те, що є передумови для скасування місцевих виборів, ЦВК не може. За законодавством, місцеві вибори в Україні, які призначили на 25 жовтня, можуть бути скасовані тільки в двох випадках: введення воєнного чи надзвичайного стану.

Також повідомлялося, що Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню Wiener Zeitung заявив, що партія "Слуга народу" стане переможцем місцевих виборів в Україні. Зеленський висловив упевненість, що "слуги народу" виграють і місцеві вибори, якщо скласти всі результати.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/danilov-vibori-v-ukraini-v-2020-roci-budut-skladnimi-i-vkray-vazhlivimi”

 

Протест