Чернівці подають до суду на рішення КМУ щодо червоної зони


Чернівецька міськрада подає до суду позов на рішення про віднесення міста до червоної зони епідемічної небезпеки. Про це під час пікету під стінами обласної держадміністрації повідомив в.о. міського голови Чернівців Василь Продан.

Об этом сообщает RuGate

- Для нас дуже важливо сьогодні згуртуватись і разом відстоювати наших директорів шкіл та керівників садочків від тиску центральної влади чи поліції. Чітко розуміємо, що ті ж Тернопіль та Івано-Франківськ також знаходяться у червоній зоні. Але в Тернополі вже діти ходять у школи і садочки. а в Івано-Франківську йдуть із 14 вересня. Тому ми, як міська рада, так само подаємо позов до суду щодо рішення Кабінету міністрів про віднесення нас до червоної зони. Ми приєднуємось до позовів Тернополя та Івано-Франківська, — сказав Продан.

Це повідомлення пікетувальники зустріли гучними оплесками. Також він повідомив, що скличе найближчим часом сесію міськради, де знову приймуть рішення про роботу закладів освіти.

- Обов’язково на сесії Чернівецької міської ради, яка, я думаю, що відбудеться у п’ятницю, будемо приймати рішення ще раз про те, щоб всі школи і садочки запрацювали. Зараз скликаю погоджувальну раду, — додав Продан.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/chernivci-podayut-do-sudu-na-rishennya-kabminu-schodo-chervonoyi-zoni-394933”

 

Протест