• Миссия МВФ прибыла в Украину - источник

    Миссия ключевого кредитора Украины - Международного валютного фонда - прибыла в Украину в четверг, 8 января, как и планировалось, и приступила к работе.Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на информированный источник в правительстве."Миссия Фонда прибыла в Киев и приступила к работе, как и планировалос", - сказал собеседник агентства.Напомним, 29 декабря МВФ в своем заявлении сообщил, что оперативно работает с украинскими властями над обсуждением программы реформ при поддержке Фонда, и очередная миссия будет работать в Киеве с 8 января до конца месяца.

    Опубликовано 08.01.2015 13:45 Подробнее ...

Трамп скаржиться на “українське втручання” у вибори в СШАПрезидент США Дональд Трамп знову розкритикував демократів, які ініціювали процедуру імпічменту та назвав висунуті йому звинувачення безпідставними.


Про це у понеділок, 13 січня, йдеться у Twitter Трампа.


Американський лідер також згадав про “українське втручання” у вибори в США.
“Палата представників США розслідує походження скарги інформатора в українській справі. Генеральний інспектор Розвідувального співтовариства Майкл Аткінсон зіткнувся з серйозними питаннями. Демократи, знаючи, що генеральний інспектор – головна проблема, не оприлюднили його свідчення”, – написав Трамп.


За його словами, це виглядає так само, як все, що “ми вже бачили”, від російського втручання до українського втручання, яке стало обманом із імпічментом.


“Потрібно отримати відповіді генерального інспектора до п’ятниці, тому що це той хлопець, який підпалив запал. Так що, коли він хоче очистити своє ім’я, нехай доведе, що його офіс некомпетентний. Генеральному інспектору не були потрібні докази”, – наголосив очільник Білого дому.


Нагадаймо, Столтенберг розказав, як НАТО зреагує на розміщення ракет РФ.


Джерело статті: “https://informator.press/tramp-skarzhyt-sia-na-ukrains-ke-vtruchannia-u-vybory-v-ssha/”

 

Протест