• Миссия МВФ прибыла в Украину - источник

    Миссия ключевого кредитора Украины - Международного валютного фонда - прибыла в Украину в четверг, 8 января, как и планировалось, и приступила к работе.Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на информированный источник в правительстве."Миссия Фонда прибыла в Киев и приступила к работе, как и планировалос", - сказал собеседник агентства.Напомним, 29 декабря МВФ в своем заявлении сообщил, что оперативно работает с украинскими властями над обсуждением программы реформ при поддержке Фонда, и очередная миссия будет работать в Киеве с 8 января до конца месяца.

    Опубликовано 08.01.2015 13:45 Подробнее ...

За рік експрес із Києва в аеропорт "Бориспіль" перевіз приблизно 1 млн пасажирів – "Укрзалізниця"

Проєкт Kyiv Boryspil Express планують розширювати

Залізничним експресом Kyiv Boryspil Express, що курсує з Києва в аеропорт "Бориспіль", за рік скористалося приблизно 1 млн пасажирів. Про це 3 грудня розповів голова "Укрзалізниці" Євген Кравцов, повідомила пресслужба компанії.

"Упевнений, зараз ніхто не сперечатиметься, що експрес до аеропорту "Бориспіль" потрібен. За перший рік роботи він здійснив близько 10 тис. рейсів та перевіз майже мільйон пасажирів. І це безперечний доказ успішності цього проєкту", – сказав Кравцов.

Рекордну кількість пасажирів експреси перевезли в серпні та вересні 2019 року – 98,2 тис. і 107,6 тис. відповідно, повідомили у пресслужбі.

Кравцов розповів, що компанія планує розвивати проєкт, зараз завершується ремонт на станції Видубичі, де зупинятиметься експрес.

"Станція Видубичі перетвориться на транспортний хаб, який об’єднає автобусні перевезення, залізницю, метро та авіатранспорт. Крім того, очікуємо на дизель-поїзд виробництва КВБЗ, який ми задіємо на цьому маршруті. А це додатково 170 місць для сидіння", – сказав Кравцов.

У компанії додали, що щодня експреси виконують 57 рейсів і перевозять у середньому 2,5 тис. пасажирів.

Рейс із Києва в аеропорт "Бориспіль" "Укрзалізниця" запустила 30 листопада 2018 року. Поїзди курсують у режимі 24/7, на маршруті експрес робить зупинку на станції Дарниця. Пасажирів возять рейкові автобуси Pesa Bydgoszcz SA, які вміщують 120 осіб кожен. Вартість проїзду – 80₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-za-rik-ekspres-z-kijeva-v-aeroport-borispil-pereviz-blizko-1-mln-pasazhiriv-ukrzaliznitsja-1473304.html”

Вход

Меню пользователя

 

Протест