• Миссия МВФ прибыла в Украину - источник

    Миссия ключевого кредитора Украины - Международного валютного фонда - прибыла в Украину в четверг, 8 января, как и планировалось, и приступила к работе.Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на информированный источник в правительстве."Миссия Фонда прибыла в Киев и приступила к работе, как и планировалос", - сказал собеседник агентства.Напомним, 29 декабря МВФ в своем заявлении сообщил, что оперативно работает с украинскими властями над обсуждением программы реформ при поддержке Фонда, и очередная миссия будет работать в Киеве с 8 января до конца месяца.

    Опубликовано 08.01.2015 13:45 Подробнее ...

У Китаї зобов’язали сканувати обличчя під час користування смартфоном

У Китаї всіх громадян зобов’язали сканувати обличчя під час підключення нових мобільних сервісів.

Нововведення запрацювало з 1 грудня цього року. За запевненням влади Китаю, описані заходи спрямовані на захист законних прав та інтересів населення в кіберпросторі, передає ВВС.

Раніше для отримання особистого мобільного номера потрібно було надати посвідчення особи з фотографією. Зараз же у китайців скануватимуть обличчя для повної ідентіфіцікаціі користувача, щоб довести свої дані в мережі.

Новини
У Зеленського заявили про запуск "паспорта у смартфоні"

Водночас ці зміни припали до вподоби не всім китайським громадянам, які скаржилися, що держава збирає все більше особистої інформації. За їхніми словами, постійно відбуваються витоки персональних даних. Людям телефонують незнайомі люди, що звідкілясь дізналися їхні прізвища та адреси.

Зазначимо, що вжиті заходи націлені на боротьбу влади з анонімним використанням інтернету. Так, у 2017 році був ухвалений закон, згідно з яким інтернет-платформи зобов’язали перевіряти особистість користувачів перед розміщенням їхньго контенту.

У Китаї користувачі здебільшого користуються інтернетом через мобільні пристрої. Водночас уряд КНР масштабно використовує відеоспостереження та різні технології розпізнавання осіб за обличчям для контролю за населенням.

Китай

Китай

Як повідомляв OBOZREVATEL, депутати Державної думи РФ підтримали проєкт закону, який дозволяє владі взяти під контроль інтернет.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в TelegramДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/tech/u-kitai-zobovyazali-skanuvati-oblichchya-pri-koristuvanni-smartfonom.htm”

Вход

Меню пользователя

 

Протест