Підкуп голови Фонду держмайна: обвинуваченим продовжили обов’язки

Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора САП про продовження обов’язків двом обвинуваченим за ст. 369 ККУ.
Вищий антикорупційний суд фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд продовжив до 5 жовтня дію обов’язків Віталія Колеснікова та Валерія Троца, яких Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує в спробі підкупу голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка.

Об этом сообщает Преступная Россия

Таке рішення 5 серпня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Суд продовжив наступні обов’язки Колеснікова: прибувати до суду на першу вимогу; не відлучатися із міста Києва без дозволу суду; повідомляти суд про зміну свого місця проживання та/або роботи; утриматись від спілкування із визначеними особами та свідками у кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Також судді зобов’язали другого обвинуваченого Троца прибувати до суду на першу вимогу; не відлучатися із міста Києва та Київської області без дозволу суду; повідомляти суд про зміну свого місця проживання та/або роботи; утриматись від спілкування із визначеними особами та здати на зберігання закордонні паспорти.

Як вважає слідство, восени 2019 року троє осіб запропонували голові Фонду держмайна $5 млн неправомірної вигоди в обмін на призначення на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод», 99,5% акцій якого належать державі, наперед визначеної особи та сприяння у здійсненні господарської діяльності з вказаним підприємством. Їх було затримано одразу після надання першої частини неправомірної вигоди, а саме — $50 тис. Пізніше їм повідомили про підозру.

За інформацією «Слово і діло», йдеться про Валерія Троця, Віталія Колеснікова і Сергія Щербака. Нещодавно один із підозрюваних, а саме Щербак, пішов на угоду зі слідством. Вищий антикорупційний суд цю угоду затвердив і визнав його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України. Також судді призначили йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, зі звільненням від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком у 3 роки.

Нагадаємо, САП скерувала до суду справу про підкуп голови ФДМ.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/08/12/novyna/polityka/pidkup-holovy-fondu-derzhmajna-obvynuvachenym-prodovzhyly-obovyazky”

 

Протест