Українських туристів не пустили на рейс в ОАЕ через неправильний тест на коронавірус

Група українських туристів з 43 чоловік не змогла сісти на рейс МАУ в Дубай в Борисполі через тесту на коронавирус, який робила лабораторія, яку не визнають в ОАЕ.

Об этом сообщает Москов пост

Про це повідомив телеканал «Україна 24».

Loading...

Одна з туристок Юлія Ковальова скаржиться на те, що нікого з пасажирів не попередили про «своїх правилах в Дубаях»: «Ми спілкувалися з усім аеропортом, з дівчатами — ніколи нікому ніяких повідомлень не було. На сайті була інформація? На сайті не було».

У результаті частина пасажирів купила квитки на рейс іншої арабської авіакомпанії і вилетіла в Дубай. Там у всіх перевірили тільки наявність тесту.

Популярні новини зараз
 • Медики назвали групи людей, яким не страшний коронавірус
 • Лукашенко запропонували мирно передати владу народу
 • Грошей не буде: чому українці не побачать пенсії по 4 тисячі гривень
 • «З тими ж документами і тими ж тестами я полетіла успішно, а в аеропорту Дубая просто брали в руки тест і дивилися, що англійською мовою, і все було добре», — розповіла мешканка Львова Мар’яна Яцульчак.

  В українській авіакомпанії пояснили, що отримали певні вимоги від Еміратів, тому нехтувати ними не мали права. Також там запевнили, що про нові правила пасажирів попереджали листом, а про зміни інформували на сайті.

  «Згідно авіаційним правилам, саме пасажир відповідає за одержання всіх необхідних документів для подорожей. На нашому сайті можна знайти рекомендації, дізнатися, які правила існують для того, щоб здійснити подорож у ту чи іншу країну», — розповіла директор з підтримки виробництва компанії МАУ Тетяна Орлова.

  З ним не згоден юрист Ростислав Кравець:

  «Ризики зміни правил покладаються на авіакомпанію. Якщо авіакомпанія не хоче нести відповідальність, вона знайде можливість навіть особисто зателефонувати особі і попередити його про будь-які зміни».

  В результаті авіакомпанія запропонувала Юлії Ковальової безкоштовну заміну квитка. На конфліктну ситуацію відреагували також і в Об’єднаних Арабських Еміратах. Пасажирам з України дозволили проходити тест у будь-якій лабораторії, яка є в переліку Міністерства охорони здоров’я.

  Зазначимо, поки в Україні буде спостерігатися тенденція до збільшення числа хворих COVID-19, нам не варто розраховувати на повноцінні подорожі. Напередодні Моз оновив список країн, куди можна полетіти з України у серпні.

  В Україні за минулу добу зафиксировано 1433 нових випадку COVID-19. 11 серпня від коронавирусной інфекції або ускладнень викликаних нею померли 19 пацієнтів.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/08/12/ukrayinskyh-turystiv-ne-pustyly-na-rejs-v-oae-z-za-nepravylnogo-testu-na-koronavirus/”

   

  Протест