У Білорусі третю ніч тривали протести та сутички з міліцією

У Білорусі третю ніч тривали протести та сутички з міліцією

У Мінську третю ніч поспіль відбувалися протести та сутички з правоохоронцями. У вівторок знову застосовувалися світлошумові гранати, сльозогінний газ, гумові кулі. Правозахисники повідомляють про побиття журналістів.

Об этом сообщает FLB

У вівторок 11 серпня у Мінську міліція напала на знімальну бригаду Бі-бі-сі, однак журналістів не затримали.

Протестні акції у вівторок відрізнялися від акцій, які відбулися минулого понеділка, кажуть свідки вечірніх подій у Мінську. 10 серпня найбільш численні групи протестуючих збиралися у трьох місцях, в інших місцях – менші групи. У вівторок, 11 серпня, протестуючі пересувалися містом невеликими групами, ховаючись від переслідування міліції у дворах та під’їздах, потім знову збиралася у групи. Міліція застосовувала спецзасоби в районі Кам’яної Гірки. Ближче до півночі протести тривали в Уруччі і в районі Студентського села.

Одна з учасниць протесту з Мінська в ефірі «Настоящего времени» розповіла, що через відсутність інтернету немає ніякої інформації про те, що відбувається в інших частинах міста.

Білоруська міліція готується до протистояння з демонстрантами в Мінську, 11 серпня 2020 року
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЄС про події в Білорусі після виборів: глибокий перегляд відносин і можливі санкції

У Мінську й інших містах Білорусі третю добу тривають протести проти офіційно заявлених результатів президентських виборів, за якими виходить, що чинний президент Олександр Лукашенко, який є головою держави в Білорусі вже 26 років, переміг ушосте поспіль. Численні й досить чисельні демонстрації почалися в Білорусі ввечері в день голосування 9 серпня і повторилися 10 серпня, їх жорстоко розганяли силовики. Всього в країні за 9 і 10 серпня затримали понад п’ять тисяч людей, принаймні одна людина загинула. Для розгону мирних мітингів силовики застосували водомети, гумові кулі і сльозогінний газ. За офіційними даними, в лікарні доставили понад 200 потерпілих. Точне число потерпілих невідоме.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/9753897/u-bilorusi-tretyu-nich-trivali-protesti-ta-sutichki-z-militsiieyu/”

 

Протест