Мешканець Закарпаття потягнув із собою на розбій власного малолітнього сина!

Житель Закарпаття, пішовши на "діло", і себе занапастив, і неповнолітнього сина!

На Закарпатті, маючи на меті протизаконний заробіток, 46-річний житель села Домбоки запропонував малолітньому синові піти на злочин разом. За втягнення дитини у протизаконну діяльність та крадіжку майна зі складського приміщення чоловік тепер понесе законне покарання

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Закарпатська поліція дає жорстку відсіч всім тим, хто наважується на порушення Закону України. Випадки ж, коли до злочинної справи втягують малолітніх, мають каратися по усій жорсткості закону, адже діти дуже легко піддаються маніпуляціям дорослих і у майбутньому здебільшого продовжують рухатися хибним шляхом, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області .
Так, наприкінці минулого місяця поліцейські викрили на незаконній діяльності двох жителів села Домбоки. Слідчі встановили, що, маючи на меті злочинний умисел, 46-річний крадій спланував крадіжку майна зі складського приміщення у селі Зняцево. До незаконної діяльності дорослий чоловік втягнув малолітнього сина, з яким разом і пішов обкрадати будівлю. Сума заподіяних ними збитків склала майже 3000 гривень.
За скоєне 46-річному чоловікові загрожує кримінальна відповідальність за двома статтями. Йдеться про статтю 185 та 304 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка з проникненням та втягнення у злочинну діяльність неповнолітнього.
Наразі у справі триває досудове розслідування, у ході якого буде з’ясовано усі обставини злочину

Нагадаємо, Коло особистих "шкурних питань мера Ужгорода Андріїва — безмежне! (ФОТО, ВІДЕО)


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/meshkanec-zakarpattya-potyagnuv-iz-soboyu-na-rozbiy-vlasnogo-malolitnogo-syna”

 

Протест