• Миссия МВФ прибыла в Украину - источник

    Миссия ключевого кредитора Украины - Международного валютного фонда - прибыла в Украину в четверг, 8 января, как и планировалось, и приступила к работе.Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на информированный источник в правительстве."Миссия Фонда прибыла в Киев и приступила к работе, как и планировалос", - сказал собеседник агентства.Напомним, 29 декабря МВФ в своем заявлении сообщил, что оперативно работает с украинскими властями над обсуждением программы реформ при поддержке Фонда, и очередная миссия будет работать в Киеве с 8 января до конца месяца.

    Опубликовано 08.01.2015 13:45 Подробнее ...

Відомий політолог викрив учасників спиртової мафії України

Відомий політолог викрив учасників спиртової мафії України


Сьогодні Faсеbook є найбільшою соціальною мережою у світі. Серед іншого, Facebook дозволяє створювати профіль, росповсюджувати інформацію, отримувати на неї реакцію читачів.

На минулому тижні  у мій профіль в Faсеbook «постукав» Сергій Биков із запитом на додавання  в друзі, я погодився і занурив у життя про яке у голос ніхто не говорить.

Тільки ця молода та чемна людина відкрито і сміливо виклала у загальний доступ інформацію про людей,  які протягом десятиліть грабують Україну, які створили мафіозну структуру, батьком якої був той хто віддавав команди вбивати наших братів на МАЙДАНІ під час Революції Гідності, про тих хто фінансував ці вбивства і про тих хто, ніби то нічого не відбувлось , продовжує зараз грабувати державу, про тих хто вже сьогодні покриває розкрадання держави, відкрито глузуя над пересічними УКРАЇНЦЯМИ.

 

И більш за все мене особисто вразив коментар до цієї інформації від пана Черняка - « … СПАСИБО ЗА ИНФОРМАЦИЮ СЕРГЕЙ. НАВРЕДИТЬ ЭТО НЕ МОЖЕТ НИКАК, ВСЕМ УЖЕ ВСЕ ДАВНО ОЧЕВИДНО».

І тут вже е тільки два варіанти, погодитись з паном Черняком і перетворитись у бидло, в яке Януковичі та Черняки вже спробували нас перетворити, або до кінця розібратись з цим питанням та невести в країні лад, примусивши працювати неймовірну кількість українських правоохоронців.

                                                                                         Богдан Струбак  

 

Протест