• Миссия МВФ прибыла в Украину - источник

    Миссия ключевого кредитора Украины - Международного валютного фонда - прибыла в Украину в четверг, 8 января, как и планировалось, и приступила к работе.Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на информированный источник в правительстве."Миссия Фонда прибыла в Киев и приступила к работе, как и планировалос", - сказал собеседник агентства.Напомним, 29 декабря МВФ в своем заявлении сообщил, что оперативно работает с украинскими властями над обсуждением программы реформ при поддержке Фонда, и очередная миссия будет работать в Киеве с 8 января до конца месяца.

    Опубликовано 08.01.2015 13:45 Подробнее ...

Зможуть ходити в гості та одружуватися: виробник Тамагочі відновлює випуск іграшок


Японська компанія Bandai, яка виробляє іграшки та відеоігри, вирішила повернутися до виробництва свого популярного в 1990-і роки винаходу — кишенькової іграшки тамагочі

Про це повідомляє сайт компанії Bandai. Об этом сообщает neprote.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оновлена ​​іграшка зовні схожа на свого попередника: невеликий пристрій у формі яйця, але замість чорно-білого екрана з’явиться кольоровий дисплей, під ним традиційно будуть розташовані три кнопки.

Сценарій гри зберігся: користувачам необхідно доглядати за віртуальним вихованцем, годувати його, грати з ним, вигулювати його і укладати спати. Вихованці придбали нові властивості: тепер вони можуть ходити один до одного в гості, одружитися і розмножуватися. Один пристрій може зберігати в собі 16 поколінь.

Головне завдання гри залишилася незмінною — підтримувати життєрадісність "тваринки" і не допустити її смерті.

Гра тепер зможе взаємодіяти зі смартфоном або планшетом через Bluetooth.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/zmozhut_khodyty_v_gosti_ta_odruzhuvatysya_vyrobnyk_tamagochi_vidnovlyuye_vypusk_igrashok”

 

Протест