• Миссия МВФ прибыла в Украину - источник

    Миссия ключевого кредитора Украины - Международного валютного фонда - прибыла в Украину в четверг, 8 января, как и планировалось, и приступила к работе.Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на информированный источник в правительстве."Миссия Фонда прибыла в Киев и приступила к работе, как и планировалос", - сказал собеседник агентства.Напомним, 29 декабря МВФ в своем заявлении сообщил, что оперативно работает с украинскими властями над обсуждением программы реформ при поддержке Фонда, и очередная миссия будет работать в Киеве с 8 января до конца месяца.

    Опубликовано 08.01.2015 13:45 Подробнее ...

У роботі Google стався масштабний збій

У роботі Google стався масштабний збій
Найбільші проблеми з пошуковою системою Google, поштовим клієнтом Gmail і відеосервісом YouTube були в США, Японії, Малайзії та Австралії Об этом сообщает ЖИРНЫЕ НОВОСТИ со ссылкой на СМИ.


У сервісів компанії Google — пошукової системи Google, поштового клієнта Gmail і відеосервісу YouTube спостерігаються збої по всьому світу з 4:00 за київським часом. Про це повідомляє сервіс Downdetector, що відслідковує роботу популярних інтернет-ресурсів.


Найбільше повідомлень про проблеми з доступом та використанням цих ресурсів надходить з Японії, Гонконгу (Китай), Східної Австралії, країн Південно-Східної Азії, Мумбаї (Індія) і деяких штатів США.За словами користувачів, найчастіша проблема з поштою Gmail — неможливість завантажити або відкрити вкладені файли.


На YouTube може повільно відкриватися відтворення відео або прямих трансляцій.


У пошуковій системі Google можуть спостерігатися проблеми із синхронізацією акаунтів.


Водночас, за даними Downdetector, в Україні немає проблем з використанням цих сервісів.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/hitech/u-roboti-google-stavsya-masshtabniy-zbiy-576725.html”

 

Протест